Joburi in domeniul bancar

Procredit Bank » Administrator Cont

(job inactiv)

Locatie: Constanta

Data adaugarii: 2012-01-15

Responsabilitati
•Identifica nevoile clientilor, consiliaza si recomanda serviciile si produsele bancare adecvate
•Gestioneaza activitatea de management a clientelei prin intretinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii bancii
•Deschide si administreaza conturile clientilor
•Verifica si valideaza ordinele de transfer receptionate la ghiseu precum si documentatia aferenta acestora
•Intocmeste rapoarte interne si externe
•Promoveaza produsele si serviciile bancii, in special cele referitoare la operatiuni in lei si valuta, atat in interiorul cat si in exteriorul sediului bancii, in cadrul campaniilor de promovare special organizate

Cerinte
Daca te identifici cu misiunea si valorile bancii noastre, doresti sa afli mai multe despre alte tari si culturi si corespunzi profilului urmator:

•Studii superioare
•Cunostinte medii de operare PC
•Aptitudini excelente de comunicare si relationare
•Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
•Atitudine dinamica, spirit de echipa
•Atentie, rigurozitate, simtul raspunderii

iti oferim un loc de munca interesant si plin de provocari intr-un mediu international dinamic, caracterizat printr-o ierarhie simpla.

Expira la: 2012-02-15